Ανοικτή Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για τη μεταφορά μαθητών
Ανοικτή πρόσκληση ενδιαφέροντος για την ανάδειξη αναδόχου για τη μεταφορά μαθητών των αδιάθετων δρομολογίων της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης χωρικής αρμοδιότητας ΠΕ Κέρκυρας για το σχολικό έτος 2014-2015 και μέχρι 28/02/2015 ή την ολοκλήρωση του ετήσιου τακτικού διεθνούς διαγωνισμού (με τη διαδικασία της διαπραγμάτευσης)
03/11/2014, 14:54 | Ανακοινώσεις, Π.Ε. Κέρκυρας, Προκηρύξεις - Διαγωνισμοί | 0 Σχόλια