Ανοικτή Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την προμήθεια γραφικών ειδών
Ανοικτή πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ανάδειξη αναδόχου για την προμήθεια γραφικών ειδών για τις ανάγκες των υπηρεσιών της ΠΕ Κέρκυρας και των περιφερειακών υπηρεσιών του Υπουργείου Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων του Ν. Κέρκυρας, για το έτος 2014, ως προϋπολογιζόμενης αξίας δέκα χιλιάδων ευρώ (€ 10.000,00), συμπεριλαμβανόμενου του ΦΠΑ
07/11/2014, 09:08 | Ανακοινώσεις, Π.Ε. Κέρκυρας, Προκηρύξεις - Διαγωνισμοί | 0 Σχόλια